Умови та Правила

Умови та Правила програми лояльності REHAU REWARDS (rewards.rehau.ua)

Модератором Програми лояльності REHAU REWARDS є REHAU. Виконавцем програми лояльності REHAU REWARDS буде компанія, вибрана REHAU.

Для участі клієнта в програмі лояльності REHAU REWARDS застосовуються такі Загальні умови та правила:

1) Умови участі

Можливість участі в програмі лояльності REHAU REWARDS надається лише компаніям або індивідуальним незалежним монтажникам, які придбали продукцію Внутрішніх Інженерних Мереж компанії REHAU. Це RAUTITAN, RAUTHERM, RAUPIANO, RAUVITHERM та RAUBASIC. Жодного гарантованого юридичного права участі в програмі лояльності REHAU REWARDS не існує, і REHAU може відмовляти в дозволі на участь на власний розсуд без пояснення причин. REHAU залишає за собою право вимагати кримінального переслідування у разі шахрайства або зловживання шляхом надання неправдивих даних щодо операцій або реєстрації за фіктивною адресою чи з фіктивною назвою компанії. REHAU REWARDS пропонує асортимент призів, які можна отримати, придбавши продукцію Внутрішніх Інженерних Мереж компанії REHAU. Це RAUTITAN, RAUTHERM, RAUPIANO, RAUVITHERM та RAUBASIC. У цілях правильної ідентифікації клієнта REHAU REWARDS і для можливості комунікації щодо програми лояльності REHAU REWARDS нам потрібні Ваші персональні дані. Ці персональні дані мають бути введені при реєстрації. Неодноразова реєстрація компанії не дозволяється, буде відкритий тільки один обліковий запис для однієї компанії-учасника.  

2) Описання програми

У межах програми лояльності REHAU REWARDS компанія-учасник або індивідуальний незалежний монтажник (надалі Компанія/монтажник) має можливість збирати бали для обраних продуктів REHAU. Для нарахування балів Компанія/монтажник має ввести свою покупку в своєму обліковому записі. Ці бали можна обміняти на різноманітні призи, перелік яких міститься на веб-сторінці REHAU REWARDS згідно поточному балансу балів. Бали REHAU REWARDS не мають справжньої вартості і не можуть бути обміняні на готівку.  

Бали можуть бути використані тільки власниками / директорами Компаній або працівниками Компаній, власники / директори яких дали на це свою письмову згоду, погоджену з REHAU.

Бали можна накопичувати протягом максимум 2 років. Невикористані бали через 2 роки анулюються. Рахунок балів не можна вести з пасивним балансом.  Будь ласка, прийміть до уваги, що використання балів може мати податкові наслідки. Будь ласка, обговоріть зобов’язання, які можуть виникнути в результаті такого використання, з Вашим податковим консультантом. REHAU ні при яких обставинах не несе податкову відповідальність за участь Компанії/монтажника у програмі лояльності REHAU REWARDS.

Існує можливість завантаження рахунків-фактур з продукцією REHAU: RAUTIAN; RAUTHERM S та RAUPIANO з 01.06.2019 р. Старіші рахунки-фактури не чинні і Ви не отримуєте за них бали REHAU REWARDS. Будь ласка, перед тим як надсилати нам рахунок, закресліть або приховайте всю інформацію стосовно не-РЕХАУ продуктів у Вашому рахунку. Будь ласка, не приховуйте інформацію щодо кожного РЕХАУ-продукту у Вашому рахунку.

 

Прийнявши ці умови, особи, що дають згоду на участь у програмі лояльності REHAU REWARDS, гарантують, що вони  є власниками Компанії або вони мають право підписувати згоду на участь у програмі лояльності REHAU REWARDS. Даним підписом вони гарантують, що участь не суперечить внутрішнім правилам Компанії, у тому числі правилам комплаєнс.

Компанія/монтажник несе повну відповідальність за використання балів відповідно до чинного законодавства і своїх внутрішніх правил. Нарешті, Ви погоджуєтеся, що програма спрямована виключно на Компанію або індивідуального незалежного монтажника.

Наявність Призів може змінюватися в залежності від дати, сезону, або з іншої причини.

3) Доставка і обмін

Призи можуть бути доставлені лише за адресою певної компанії в Україні, що зазначена в деталях реєстрації, або на адресу індивідуального незалежного монтажника. Виплата вартості призів готівкою неможлива. 

4) Зміна умов участі

REHAU залишає за собою право змінити умови участі.  

5) Захист даних  

Особисті дані, пов’язані з участю, обробляються і використовуються виключно для цілей програми лояльності REHAU REWARDS згідно з чинними правилами захисту даних. Завантажуючи чи надаючи Ваші персональні дані іншим способом, Ви надаєте свою згоду на обробку та зберігання нами цих даних та підтверджуєте, що Вам відомі Ваші права, передбачені Законом України «Про захист персональних даних».

6) Відповідальність

Відповідальність REHAU за будь-які пошкодження, спричинені REHAU або будь-якою третьою стороною довіреною REHAU, з приводу користування програмою лояльності REHAU REWARDS повинні бути обмежені навмисною і грубою недбалістю. Будь-яка інша відповідальність виключається.

Надаючи згоду на участь у програмі лояльності REHAU REWARDS, учасник погоджується дотримуватися умов та правил, які описані вище, а також підтверджує, що він є уповноваженою від Компанії особою.

 

Engineering progress

Enhancing lives